Išsimokėtinai

Sudarę vartojimo kredito sutartį, Jūs iš karto gausite prekę, o kredito sumą grąžinsite pagal sutartyje numatytą mokėjimų grafiką.

Kliento, perkančio internetinėje parduotuvėje, atsiskaitymo per Mokilizingo schema. 

Pavyzdžiui,skolinantis 1500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 13,44 %. Eilinės įmokos suma – 133,75 Lt. Bendra mokama suma – 1605 Lt (464,85 Eur). Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėnesių terminą ir įmokų mokėjimo dieną pardavimo vietoje.

Užpildykite pirkimo lizingu paraišką mintechnika.lt sistemoje, o visa kita atliksime mes. Mes susisieksime su Jumis per vieną darbo dieną ir pranešime, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis.

  1. Klientas UAB „Mintechnika“ (toliau Parduotuvės) tinklalapyje pasirenka pageidaujamų prekių krepšelį.
  2. Klientas Parduotuvės tinklalapyje užpildo visą Parduotuvei reikalingą asmeninę ir kontaktinę informaciją (kokio tipo informacija reikalinga Parduotuvė nusprendžia pati: dokumento nr. Asmens kodas, vardas pavardė, adresas, telefonas).
  3. Klientas pasirenka atsiskaitymo būdą.
  4. Klientui pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, pardavėjas toliau užpildo Mokilizingo sistemoje būtinus laukus (asmens kodas, vardas pavardė, dokumento nr., nurodo kainą, avansą, parenkama patogi klientui mėnesinės įmokos data).
  5. Užpildžius asmens kodą, iš karto Mokilizingo sistemoje yra patikrinama, ar klientas turi pasirašytą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo:
  6. Jeigu klientas nėra pasirašęs tokio dokumento, jam yra pasiūloma vienas iš jam priimtinų variantų:

 

  • Pasirašyti internetu ir  sumokėjus puslapyje https://www.sl.lt/lpeshop/esign.do - tai greičiausias būdas Jūsų asmens duomenų patikrinimui.
  • Su asmens tapatybės dokumentu nuvykti į bet kurį AB „Lietuvos paštas“ filialą.